Atsisakykite popierinių dokumentų!

Mes siekiame apsaugoti Įmonės valdomus duomenis naudodamiesi „Elektronine darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo programa“. Ar to siekiate ir Jūs?

Daugiau jokių popierinių segtuvų, bendradarbiaukime ir keiskimės informacija saugiai!

Kodėl popierinių dokumentų naikinimas yra gyvybiškai svarbus BDAR atitikimui?

Šiuo metu didelis dėmesys skiriamas elektroninių duomenų saugumui ir tai yra labai svarbu organizacijų veikloje, tačiau daugelis jų nesugeba tinkamai įvertinti popieriniuose dokumentuose esančių duomenų saugumo reikšmės.

Iš tikrųjų, tai būtų brangiai kainuojanti ir žalinga klaida manyti, kad popieriniuose dokumentuose esančios konfidencialios informacijos saugumo grėsmė išnyko.

Pvz. 2106m. Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas parodė, kad net 40% incidentų susijusių su duomenų saugumu, priskiriami popieriniams dokumentams. Duomenys prarandami įvykus vagystei ar pametus dokumentus, neapdairiai palikus nesaugioje, kitiems asmenims prieinamoje vietoje, nesaugiai elgiantis su nebereikalinga konfidencialia informacija ir kitais atvejais.

2017m. tokių atvejų, padaugėjo dar 20%, todėl padidėjo ir svarba užtikrinti popieriniuose dokumentuose esančių konfidencialių duomenų saugumą.

(Dokumentunaikinkliai.lt informacija)

Kodėl reikia naikinti?

Tinkamas dokumentų su asmens duomenimis naikinimas padės Jums laikytis BDAR reikalavimų. Naikinant juos atsakingai, t.y. jų susidarymo vietoje ir tinkamu būdu, Jūs apsisaugosite nuo nepageidaujamo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims. Naujasis reglamentas rūpinasi asmens duomenimis kuriuos naudoja organizacijos tiek skaitmeniu, tiek fiziniu formatu. Jei nesugebėsite užtikrinti popierinių dokumentų tinkamų saugumo procedūrų, Jūs sukelsite didelę riziką savo verslui. Taip yra todėl, kad pagal BDAR Jūs esate atsakingi už asmens duomenų nutekinimą.

TODĖL UAB „PROFUS BALTICS“ NAUDOJASI

BSS IT paslaugomis ir sukurta Elektronine darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo programa. Tai darome todėl, kad:

Tai inovatyvu, patogu ir efektyvu

Tinka net ir pačioms mažiausioms įmonėms

Aiškus ir greitas įmonės poskyrio sukūrimas, personalo valdymas, užduočių darbuotojams formavimas

Nuotolinis e – instruktavimas, e – mokymai, klientams paruoštų dokumentų valdymas;

Efektyvumas ir kontrolė garantuota!